close

Sep 16, 2018

shkendija 01
Sport

LIGA E PARË: LOJË MAESTRALE E SHKËNDIJËS

Në Tetovë Shkëndija – Rabotniçki  6-2 Katër fitore të skuadrave vendase dhe  një barazim me gjithësejtë 15 gola të shënuar është epilogu i ndeshjeve  të javës së pestë në Ligën e parë  të futbollit të Maqedonisë.  Në ndeshjen  derbi që u zhvillua  në
read more