close

Nov 7, 2018

IMG_6781
Sport

KUPA E MAQEDONISË: POBEDA SËRISH FITON NË TETOVË

Në Tetovë Shkëndija – Pobeda 0-1 Në ndeshjet e para të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë epersi kanë  krijuar Akademnija Pandev, Pobeda, Makedonija Gj.P dhe Bellasica. Pobeda e Prilepit në ndeshjen e parë të çerekfinales bëri befasinë me të madhe duke e mundur në Tetovë edkipin
read more
1 2
Page 1 of 2