close

January 2019

NBA1
Sport

NBA: GOLDEN STATE BËN LIGJIN

FITOJNË EDHE BOSTONI DHE DENVERI Skuadra kampione  Golden State me hapa të sigurtë marshon drejt kreut të renditjes në Konferencën e Perëndimit. Në ndeshjen e sotme  Warriorsat në transfertë mundën Indianan me rezultat  të thellë  132-100. Më efikas
read more
1 2 3 28
Page 1 of 28