close

May 12, 2019

Sport

TENIS: TSITSIPAS-GJOKOVIQ NË FINALE

Tenis
Kiki Bertens triumfon në kategorinë e femrave Në  finale të Masters të Madridit në kategorinë e meshkujve do të përball Stefanos Tsitsipas dhe Novak GJokoviq. Tenisti grek Stefanos Tsitsipas
1 2
Page 2 of 2