close

Nov 22, 2019

4bsn2d21e1d4bf1j6i0_800C450
Bota

NETANJAHU AKUZOHET PËR KORRUPSION

Kryeministri i Izraelit, Netanjahu nuk do të dorëhiqet, pavarësisht akuzave nga Prokurori i Përgjithshëm për korrupsion, mashtrim dhe shpërdorim detyre. Më konkretisht pretendohet se kryeministri Netanyahu akuzohet se ka ndryshuar një ligj duke favorizuar nje biznesmen
read more
1 2
Page 2 of 2