close

Jan 12, 2020

Screenshot_6
Bota

SHBA: VIKTIMA GJATË MOTIT TË LIG

Stuhi të shumta kanë goditur jugun e Shteteve të Bashkuara, duke u marrë jetën 11 personave, e duke plagosur dhjetëra të tjerë. Prej të premtes stuhitë kanë goditur shtetet federale amerikane, Alabamën, Luizianën, Okalhomën dhe
read more
1 2
Page 1 of 2