close

Nov 19, 2021

Renditja fifa
Sport

RENDITJa E FIFA-s: RMV-ja TANI E 67-ta

SHQIPËRIA E 66-ta, NDËRSA KOSOVA E 111-ta Pas përfundimit të ndeshjeve kualifkuese për botërorinë e futbollit “Katar 2022” FIFA ka publikuar renditjen e përgjithshme ku kombëtarja e Belgjikës vazhdon të kryesoj para Brazilit dhe Francës.
read more
1 2
Page 1 of 2