close

May 3, 2022

E5D71A64-45BE-4C89-9A63-E4A3707B312E
Sport

Liverpooli ekipi i parë finalist

Liverpooli edhe në ndeshjen kthyese shënoi fitore kundër ekipit spanjoll Villareal, kësaj radhe në terrenin mysafirë me përmbysje 3:2, dhe me rezultatin e përgjithshëm nga të dy ndeshjet 5:2 kualifikohet në finale të Ligës së
read more
1 2 3 8
Page 1 of 8