close
Top LajmeVendi

A ËSHTË I MUNDSHËM THELLIMI I BASHKËPUNIMIT MES ALEANCËS DHE BESËS?

faruk avdiu

AVDIU NUK E MOHON MUNDËSINË

Nga Lëvizja Besa nuk e mohojnë mundësinë e thellimit të bashkëpunimit me Aleancën për Shqiptarët.
Avdiu thotë se në ditët në vazhdim, do të ketë prononcim edhe për këtë temë.

FARUK AVDIU, LËVIZJA BESA
“Sot presi ka të bëjë, vetëm për mosmarrjen e datës, për atë pyetje, do kemi prononcim tjetër, ditëve në vijim”/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia