close
Top LajmeVendi

Ademi nga BDI: A mos vallë anketat ju kanë frikësuar, se BDI vazhdon të rritet?

fwefwefewef

Në emisionin Klan Debat, një përplasje e ashpër mes deputetëve nga Besa dhe BDI.

”Mos mendoni se përkrahjen që ja jepni VMRO-së do të rriteni, as kullosa nuk rritet nën hije, dhe për krimet dhe korupsinonin që thatë ka organe denonconi, nuk mundet ju ta nënvlersoni vullnetin e qytetarit siç e shifni përgjigjen e merni nga anktetat ndoshta ajo ju ka shti frigën, para fakteve edhe zotat heshtin pse po ikni prej ksaj” tha Vjollca Ademi, deputete e BDI-së. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia