close
Top LajmeVendi

Afrim Gashi: Jemi kundër zgjedhjeve të parakohshme

7FCAAAD0-C93B-496C-9B8E-99275AC9B781

Sot Alternativa po mban kongresin e parë në Shkup, kreu i kësaj partie Afrim Gashi në deklaratë për media tha se çdo parti opozitare kërkon gjithmon zgjedhje por tani nuk është koha për tu mbajtur ato, raporton KlanMacedonia.

”Ne mendojmë që nuk duhet të kemi zgjedhje të parakohshme parlamentare, dhe jemi kundër asaj, ne kur jemi bërë pjesë e qeverisë nuk kemi thënë që për 100 ditë do të realizohen gjitha projektet, na duhen 4 vite per realizimin e plotë, ne po punojmë intenzivisht.” deklaroi Afrim Gashi.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia