close
Vendi

AHMETI: TAKIM VËLLAZËROR ME KRYEMINISTRIN HOTI

52CFD831-AFAD-4F50-833D-3ED9FB531412

Kryeministri I ksoovës në vazhdën e takimeve gjatë vizitës zyrtare në Maqedoninë e Veriut ka takuar edhe liderin e BDI-së Ali Ahmeti. Ahmeti përmes Facebookut ka njoftaur për një takim vëllazëror me Kryeministrin Hoti.

 “Urova Kryeministrin Hoti për marrëveshjen e firmosur në Uashington dhe e inkurajova si dhe mbështeta në përpjekjet për njohje reciproke me Serbinë nëpërmjet të dialogut të lehtësuar nga miqtë tanë në SHBA  dhe BE ” – ka shkruar në Facebook Kryetari I BDI-së Ali Ahmeti. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia