close
Top LajmeVendi

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë (VIDEO)

fewfwefweefwwef

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Tetovë – Shkup, ku një veturë është përplasur me gardhin mbrojtës, informon Klan Maqedoni.

Sipas infomacioneve nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia