close
Vendi

Aksident në rrugën e vjetër Tetovë – Gostivar (FOTO)

YOUTUBE DHE FACEBOOK.03_00_49_05.Still1532

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh te rruga e vjetër Tetovë – Gostivar te fshati Kallnik komuna e Bogovinës ku një veturë e tipit ‘BMW’ me targa të Tetovës është përplasur duke shkaktuar dëme materiale.

Sipas informacioneve të Klan M, nuk ka persona të lënduar. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin e plotë. /KlanMacedonia/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia