close
Vendi

ALI AHMETI NË FB: FITORE E MADHE NË DIBRËN E MADHE

AA

Kryetari I BDI-së, Ali Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se BDI-ja ka fituar Komunën e Dibrës. Ai këtë fitore e quan të madhe duke u zotuar se nuk do të zhgënjejnë.

 

“Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë.

Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve.

Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë. Tash, ti rrekemi punës vëllezër e motra” – shkruan Ali Ahmeti në FB.

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia