close
Vendi

Ali Ahmeti takon Agim dhe Lorik Canën

04561569-4B4D-4669-B72A-0F4547BE79EB-1068×800

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka zhvilluar sot një takim me Agim e Lorik Canën.

Me shumë nostalgji dhe mall prita sot Agim dhe Lorik Canën.

Kujtova frymën patriotike dhe sportive të KF Prishtina në vitet tona studentore të 1981 ku Agimi printe pandalshëm drejt ligës së parë asokohe, por edhe grushtat e Lorikut në Beograd për ta mbrojtur flamurin tonë.

Ju paça gjithmonë shëndosh e mirë të dashur miq-shkruan Ahmeti.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia