close
Top LajmeVendi

ALTERNATIVA: FALEMINDERIT PËR VLERËSIMIN MICKOSKI, POR KEMI AGJENDË TJETËR

53532462_2050922838359957_7504209663215271936_n

Pas propozimit të Mickoskit, që Afrim Gashi të bëhet mandatar, erdhi përgjigja e menjëhershme nga Alternativa.

“E falënderojmë z. Mickovskin për vlerësimin e tij për kryetarin Afrim Gashi, por Alternativa aktualisht është në një proces i cili vijon dhe ende nuk ka përfunduar. Në këtë periudhë nuk kemi asnjë arsye për ta ndryshuar agjendën dhe nuk mund të flasim për asgjë tjetër”.
Sa i përket zgjedhjeve të parakohshme, nga Alternativa thonë se nuk do të prodhojnë ndryshim cilësor, por janë të gatshëm të marrin pjesë, kurdo që organizohen ato. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia