close
Top LajmeVendi

AMBASADORJA E SHBA-SË, KEJT MARI BËRNZ, SOT IA DORËZOI FLAMURIN AMERIKAN MINISTRES SË MBROJTJES RADMILLA SHEKERINSKA

Screenshot_9

Ambasadorja e SHBA-së, Kejt Mari Bërnz, sot ia dorëzoi flamurin amerikan ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekerinska, në shenjë të meritës për bashkëpunimin në mbrojtje ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ministrja Shekerinska është ministrja e parë e Maqedonisë së Veriut që mer si dhuratë flamurin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës siç u tha si simbol i bashkëpunimit të shkëlqyer në mes dy vendeve./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia