close
Showbiz

Angela Martini zbulon një sekret për të birin

angelamartini

Angela Martini e paska planifikuar shumë më herët ardhjen në jetë të djalit të saj.Ishte vetë modelja që e ndau këtë detaj me ndjekësit e saj, kras disa fotove që publikoi me të birin.

Modelja ka zbuluar se embrioni i vogëlushit është krijuar që në vitin 2018.“Biri im Kyree, që para se të vije në jetë, nga momenti që u krijove, thyem çdo rregull bashkë.

Ti je shumë para kohës kur ke lindur dhe të premtoj se kështu do jetë gjithë jetën. Ps. fakt interesant: Kyree u krijua para verës 2018!

Ai priti si një embrion i ngrirë derisa rrugëtimi i surrogates nisi pothuajse tre vite më vonë, në 2021-shin”, shkroi Angela.Kujtojmë që Angela dhe burri i saj Dragos, vendosën të bëhen prindër përmes një nëne surrogate.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia