close
Bota

ANKARA: NJË I RI SHPËTON NGA TENTIMI PËR VETËVRASJE

Policia-turke-640×358

 

 

Dhe krejt në fund ju sjellkim një dramë familjare që ndodhi në Turqi. Një person në Ankara ka tentuar të hidhet nga ballkoni, pas kërcënimit me prerje të fytit nga babai i tij.

Qytetarët që shikonin përleshjen mes babait dhe të birit në tarracën e shtëpisë nga rruga, u afruan poshtë në oborr dhe me një batanije priten të riun që kërceu, raportojnë mediat turke.

Sic shihet në video, i riu shpëton nga tentimi për vetëvrasje, derisa nëna e tij shikon e tronditur nga lart. /Agjencitë/

 

 

 

 

 

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia