close
Showbiz

Arbnora Ademaj konfirmon dashurinë: Në Turqi merrem me filma, zemrën e kam në Kosovë

arbnora2

Njohja e aktorëve në sheshxhirimet e filmave shpesh herë rezulton në lindjen e historive të dashurisë. Për më tepër, nuk do ishte e habitshme në rastin e Arbnora Ademajt, bukuroshes nga Kosova, e cila tashmë ka depërtuar në tregun turk me rolin e saj në “Jetë e thyer”. Jetën private ajo e zbulon vetëm me një fjali domethënëse.

Rudina Magjistari: Ty të ka ndodhur të dashurohesh me ndonjë aktor? Turk ose nuk e di, ndoshta është vetë puna që të sjell në ato rrethana, situata?

Arbnora Ademi: Të them të drejtën, unë përveç punës, zemra më ka mbetur ende këtej nga Kosova. Nuk e kam parë askënd me atë sy, jam shumë e fokusuar në punë dhe ndoshta pjesa e karrierës më është dashur të punoj fort që të pëlqehet karakteri im dhe ta tregoj veten, ndaj jam rehat./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia