close
Sport

ARIJAN ADEMI  EDHE NË TESTIN B, REZULTOI POZITIV

no thumb

 

Futbollisti i Dinamo Zagrebit, Arijan Ademi i cili është edhe anëtar i reprezentacionit të Maqedonisë, ka rezultuar pozitiv edhe në testin e dytë .

Sipas “”Veçernji List”, komisioni disiplinor  në kuadër  të  UEFA-s, në mbledhjen e caktuar për 27 tetor, do të  diskutojë edhe për këtë rast dhe njëherit do të  bëhet i ditur edhe dënimi për anëtarin e rezprezentacionit të Maqedonisë.

Sipas rregullave as Ademi e as ekipi i tij Dinamo e Zagrebit nuk kanë të drejtë të komentojnë deri në zbardhjen e tërsishme  të këtij rasti. /Agjencitë e lajmeve/

 

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia