close
Vendi

Arrestohet hajduti në Gostivar

mpb

Më datë 05.04.2022 në ora 09.30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë arrestuar NA (42) nga Gostivari Vrapçisht.

Ai dyshohet se më parë ka kryer vjedhje në një objekt fetar në Gostivar. Sendet e konfiskuara janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit.

Pas dokumentimit të plotë të çështjes në ngarkim të N.A. do të vijojë një paraqitje e duhur, thonë nga MPB.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia