close
Vendi

Arrestohet në flagrancë hajduti në Kumanovë

1-125

Me datë 04.04.2022 në ora 14.55, zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë arrestuar LA (55) nga Likova.

Ai ka tentuar t’i marrë para nga punonjësja në një bastore sportive në rrugën Boris Kidriç në Kumanovë. L.A. është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzim përkatës, thonë nga MPB. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia