close

Klan Macedonia

no thumb
Vendi

GRUPET E PUNËS:RINISIN BISEDIMET  

  Lehtësuesi belg Piter Van Hojt rinisin bisedimet mes partive politike. Partitë do të diskutojnë rreth çështjeve të hapura. Komuniteti ndërkombëtar vazhdon të kërkojë epilog pozitiv.  Partitë politike VMRO-DPMNE-ja dhe LSDM-ja po zhvillojnë takim kokë
read more
no thumb
Bota

TURQI : KONFIRMOHET FITORJA E AKP-së

  Rezultatet preliminare të zgjedhjeve të jashtzakonshme konfirmuan sot fitoren e AKP-së në Turqi, duke e rikthyer partinë e presidentit Reccep Tayyip Erdogan në partinë që mban shumicën në vend. dështimit për të gjetur një
read more
1 3,798 3,799 3,800 3,801 3,802 3,969
Page 3800 of 3969