close
Rajoni

BASHA DHE BERISHA TË DY NË SELINË E PD, PAMJET E MBLEDHJES SË KRYEDEMOKRATIT

basha-ne-pd

Kreu i Partisë Demokratike, i cili është shkarkuar nga Kuvendi i 11 Dhjetorit dhe ish-kryeministri Sali Berisha janë të dy në selinë e PD.

Lideri historik i PD është futur në seli bashkë me mbështetësit e tij ku do të zhvillojnë mbledhjen e Komisionit të Rithemelimit të PD.

Ndërkohë Lulzim Basha me një grup deputetësh dhe zyrtarë të tjerë të PD po zhvillon një tjetër mbledhje, për raportimin e Grupit të Punës për zgjedhjet në FRPD/tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia