close
Sport

BAYERN MUNICH KONFIRMON DY RASTE TË REJA POZITIVE NË EKIP

Bayern Munih

BËHET FJALË PËR LUCAS HERNANDEZ DHE NIANZOU


 

Kampioni I Gjermanisë në futboll Bayern Munich, raporton në rrjetin e tyre social Twitter se Lucas Hernandez dhe Nianzou kanë rezultuar pozitiv me Covid 19, pas testeve të bëra. Të dy lojtarët janë në gjendje të mirë dhe të izoluar në shtëpi..

Pak orë më parë Barcelona gjithashtu konfirmoi se Pedri dhe transferimi më i ri, Ferran Torres rezultuan pozitiv./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia