close
Vendi

BDI SHËNON PËRVJETORIN E VDEKJES SË HEROIT KOMBËTAR GJERGJ KASTRIOT SKËNDERBEU

20220117_111054

Kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti, i shoqëruar nga kryeparlamentari z. Talat Xhaferi, ministra,deputetë, kryetarë të komunave, në sheshin Skënderbeu në Shkup  vendosën kurora lulesh me rastin e përvjetorit të vdekjes së heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, 40 vjetorin e rënies së Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka, si dhe 40 vjetorin e LPK-së.

Në pyetjen e gazetarëve rreth formimit të Qeverisë së re Ali Ahmeti nuk deshi të komentoj./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia