close
Bota

BE-JA SKEPTIKE ME PLANIN E RI BRITANIK PËR BREXIT-IN

5F3C15BB-5941-450E-BA8A-3C59059B1299_w1023_r1_s-800×445

Zyrtarët e Bashkimit Evropian kanë shprehur dyshime, nëse propozimet e fundit britanike për Brexit-in, mund të prodhojnë një marrëveshje përpara afatit të 31 tetorit. Negociatorët e BE-së dhe të Britanisë së Madhe do të takohen më 4 tetor. Zyrtarë të BE-së tashmë e kanë bërë të qartë se nuk janë afër arritjes së një marrëveshjeje. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia