close
Rajoni

Berisha publikon mesazhin e George Bush (VIDEO)

Berishaa Salii

Publikon pamjet e vizitës në Shtëpinë e Bardhë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin e ish-presidentit amerikan George W. Bush që uroi shqiptarët në 100-vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve mes 2 vendeve.

Berisha e cilëson Bush si mikun e madh të kombit shqiptar.

Kreu i Partisë Demokratike ka publikuar online dhe pamjet e vizitës që ai ka kryer 30 vite më parë në Shtëpinë e Bardhë ku është pritur nga presidenti asaj kohe George Bush dhe zyrtarë të tjerë të lartë.

Tv Klan

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia