close
Showbiz

BESSA VJEN ME HITIN E VJESHTËS (VIDEO)

E90F91E4-0A46-4536-8682-506FB976F9DD

Jemi në vjeshtë. Jemi të lodhur me këngët dhe stinës së verës plot ritëm, por kështu nuk është me këngën “No Bugatti” të artistes Bessa

Kënga është lansuar sonte dhe është njëra prej këngëve që i përshtatet më se shumti stinës së vjeshtës.

E xhiruar në Zvicër, Bessa paraqitet edhe me një stil unik të një këngëtareje të re që nuk e kemi parë më parë.

“No Bugatti” është prodhuar nga producenti Cricket kurse teksti i këngës është shkruar vet nga këngëtarja.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia