close
Top LajmeVendi

Bie ueb- faqja e Ministrisë së Arsimit

FB_IMG_1655916357439

Web Faqja zyrtare e Ministrisë së Arsimit në Republikën e Maqedonisë së Veriut është e padisponueshme pasi ka rënë , raporton KLanM. Gjatë kësaj kohe uebsajti i kësaj ministrie  vazhdon të jetë i paaksesueshëm dhe jashtë funksionit https://mon.gov.mk/al/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia