close
Bota

COVID-19: MBI NJË MILION TË INFEKTUAR NË GJERMANI

DFD7043E-2EFA-4DC7-A1B2-478DABB5BCD7

Të premten në Gjermani autoritetet shëndetësore njoftuan se numri i përgjithshëm i të infektuarve me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë, ka kaluar në mbi një milion. Ekonomia më e madhe e Evropës ka mbyllur restorantet, baret, ambientet sportive dhe vendet kulturore, megjithëse shkollat dhe dyqanet mbeten të hapura. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia