close
Showbiz

Dalin në shitje bileta të tjera për festivalin “Sunny Hill”

Screenshot_3-696×406

Së fundmi faqja zyrtare e festivalit Sunny Hill ka dalë me një njoftim, në këtë njoftim thuhet se biletat e festivalit kanë dalë në shitje.

“Merr tuajën për t’u bashkuar me festën e verës”, thuhej ndër tjerash.

Kujtojmë se ky festival do mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia