close
Sport

Dembele: Ndjehem shumë mirë te Barcelona

auto_AP21352685988038-780×4701655557182

Ousumane Dembele është shprehur se ndihet mirë te Barcelona.

Kjo deklaratë e lojtarit vjen pas zërave të shumtë se francezi po e planifikon largimin nga “Camp Nou”.

Gjithsesi, ai, në një intervistë të dhënë së fundi, i qetësoi fansat duke thënë se ndihet mirë në Spanjë dhe se nuk e mendon largimin.

“Nuk e di çfarë po thuhet, por mund të deklaroj se po ndihem mirë në Spanjë”, theksoi 26-vjeçari.

Kontrata e Dembele ka edhe shumë pak kohë derisa të.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia