close
dhurata.jpg

Prej disa ditësh Dhurata Dora ka njoftuar se do të sjellë shumë shpejt një projekt të ri.

Kënga do të mbajë titullin “Criminal” dhe artistja ka zbuluar një pjesë të saj përmes një videoje në rrjetet sociale. “Bonu pak i mir nëse m’don ngat veti, so kriminal”, është fjalia hapëse e videos së mëposhtme, të cilën artistja e ka shoqëruar me mbishkrimin “Dhurata po vjen me Dhurata”.

Projekti i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me reperin Noizy, “Mi Amor” teksa ka bërë të ditur se është duke punuar mbi albumin e saj të parë./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia