close
Bota

E FUNDIT/ TË SHTËNA BRENDA NË NJË KISHË NË NEW HAMPSHIRE

1_Screen-Shot-2019-10-12-at-161111

 

Të shtëna me armë raportohet të kenë ndodhur këtë mbrëmje në New England Pentecostal Ministries në Bridge Street, Pelham në New Hampshire.
Raportohet se shumë njerëz janë qëlluar brenda në një kishë, ndërsa ambulancat po dërgohen në vendin e ngjarjes. Deri në këto momente flitet për të paktën katër persona tëplagosur.
Zona është mbyllur dhe ka prani të shtuar të policisë. /abcnews.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia