close
Vendi

E mitura nga Tetova sulmon nënën e saj me mjet të mprehtë, arrestohet nga policia

mpb-ndash-shpall-konkurs-p-euml-r-52-administrator-euml_hd-780×439

Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë, dje (11-prill) rreth orës 16:30, në prani të punëtorit social dhe avokatit për të mitur, kanë arrestuar një të mitur nga Tetova, e cila paraprakisht e kishte kërcënuar dhe kishte tentuar ta sulmojë me mjet të mprehtë, nënën e saj F.D. 42 vjeçare nga Tetova, por është penguar në qëllimin.

E mitura është mbajtur në Stacionin Policor Tetovë për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit dhe kundër saj do të përgaditet procedim përkatës. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia