close
Showbiz

ERMAL MAMAQI RRËFEN TMERRIN E PËRJETUAR NË AKSIDENT

1225287
Ditë më parë në Ferizaj u aksidentuan këngëtari Alban Skenderaj dhe aktori Ermal Mamaqi. Ky i fundit  përmes një postimi në Facebook  ka treguar momentet e tmerrit.
”Aksidenti ndodhi si pasojë e një rrethrrotullimi të pandriçuar dhe të paparalajmëruar.Nga aksidenti nuk ka patur të lënduar edhe pse nga fotot duket se përplasja ka qenë shumë e fortë”, ka shkruar Mamaqi.
Ai ishte i ftuar në një koncert në Shkup bashkë me këngëtarin Alban Skënderaj për festën e madhe të Fiter Bajramit. /Agjencitë/
Klan Macedonia

The author Klan Macedonia