close
Teknologji

Facebook bie në disa vende të botës, mes tyre edhe Shqipëria

fb-gabim-me-defekte

Facebook, Instagram, WhatsApp nuk funksionojnë. Përdorues të platformës Meta në të gjithë botën kanë raportuar prej pak minutash probleme me përdorimin e aplikacioneve.

Franca dhe Pakistani janë ndër të parat që kanë raportuar në Twitter një problem të tillë, ndërsa në Shqipëri Facebook nuk funksionoi për disa minuta./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia