close
Top LajmeVendi

Fadil Zendeli: Lëvizja BESA është për zgjedhje të parakohshme, jemi gati

fewwfewfewef

Në  emisionin Klan Debat, deputeti i Lëvizjes Besa tha se janë për zgjedhje të parakohshme.

”Ne jemi për zgjedhje të parakohshme parlamentare, sepse mendojmë që tanimë vendi nuk mund ta menaxhoj situatën me krizat dhe gjitha metodat e kapura ku shteti nuk mund të frymojë lirshëm, Lëvizja BESA si zgjedhjet e kaluara edhe tani është e gatshme për tu përballur me çdo sfidë dhe ta rrëzojmë qeverinë LSDM-BDI” – tha deputeti Fadil Zendeli. /KlanMacedonia/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia