close
Top LajmeVendi

FAMILJA ISENI PRET TRUPAT E VIKTIMAVE-KËRKOJNË ZBARDHJEN E RASTIT

Screenshot_5

Ekipi ynë vizitoi edhe familjen Iseni që kishin humbur katër familjarë në tragjedinë në Bullgari. NË një deklaratë për ekipin tonë njëri prej familjarëve të viktimave Fati Iseni tha se do ta kryejnë obligimin e fundit si familjar.

 

Dhe me gjithë dhembjen që e ndjente mblodhi të gjitha forcat e tij dhe kërkoi nga organet kompetente si ato të Bullgarisë poashtu edhe organet e vendit tonë që të zbardhet rasti./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia