close
Sport

FC Shkupi ndanë rrugët me Marjan Radeskin dhe Gjorgji Stoilovin

Radevski

Omar Imeri rikthehet në klubin e tij, Bodrumspor.

Kampioni i Maqedonisë së Veriut, FC Shkupi, ka bërë të ditur se ka ndarë rrugët me tre futbollistë.

Klubi nga Çairi njofton ndërprerjen e bashkëpunimit me Marjan Radeskin, Gjorgji Stoilovin dhe Omar Imerin.

“Skuadra jonë njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin me Marjan Radeski dhe Gjorgji Stoilov, ndërsa Omar Imeri pas huazimit gjashtë mujor rikthehet në klubin e tij, Bodrumspor.

Marrëveshjet për ndërprerjen e bashkëpunimit kanë qenë të dy anshme ndërsa klubi ynë i falënderon futbollistët për kontributin e tyre si dhe ju uron shumë fat në sfidat e radhës”, njofton FC Shkupi.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia