close
Top LajmeVendi

FILIPÇE:NUK JAM I NJOFTUAR ME RASTIN E LEHONËS NGA TETOVA

Screenshot_2

I pyetur nga gazetarët për rastin e lehonës nga Tetova dhe se a do të bartë ndokush përgjegjësi Filipçe tha se nuk është i njoftuar drejtpërsdrejti me rastin,dhe se duhet të bëhen analiza më konkretë për të kërkuar përgjegjësi nga organet kompetente./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia