close
Top LajmeVendi

FJALIMI VJETOR I PRESIDENTIT STEVO PENDAROVSKI NË KUVEND

Screenshot_19

Kryetari Stevo Pendarovski fjalimin e tij e filloi me një minutë heshtje për viktimat  e spitalit modular në Tetovë , viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari dhe për të gjithë jetët e humbura nga Covid-19. Ai theksoi se ndihet keq që për të dytin vit radhazi fjalimin e tij e fillon me një minutë heshtje për jetët e humbura./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia