close
Sport

FUTBOLL: AUBAMEYANG LARGOHET NGA KUPA E AFRIKËS

Aubameyang

SHKAKU I PROBLEMEVE SHËNDETSORE KTHEHET TEK ARSENALI


Pierre-Emerick Aubameyang do të largohet nga Kupa e Afrikës me herët nga çmund ta kishte mendur për shkak të problemeve shëndetësore.

Sulmuesi i Arsenalit humbi përballjen mes Gabonit dhe Ganës të premten pasi u zbulua se ai kishte një problem të vogël në zemër pasi kaloi Covid-in.

Gaboni tani ka konfirmuar se Aubamyang do të kthehet në Angli këtë javë pas një rishikimi të gjendjes së tij./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia