close
Sport

FUTBOLL: FUTBOLLISTI GAMBIANI OMAR JOBE VESH FANELLËN KUQEZI?

Omar 3

Futbollisti nga Gambia 22 vjeçari Pa Omar Jobe i cili një kohë të gjatë ishte   me ekipin kuqezi  në stervitje si  duket  në pjesën pranverore të kampionatit  do të jetë zyrtarisht  pjesë e formacionit kuqezi . Bëhet fjalë për një futbollist  sulmues  I  cili  pritet  të konkurron  për  formacionin më të mirë në ekipin kampion.

Ai vjen nga liga e Bangladeshit, ku ka luajtur me FC Sheikh Jamal ku sezonin e fundit ka luajtur 23 ndeshje dhe ka shënuar 19 gola. /KlanMacedonia/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia