close
Sport

FUTBOLL: SOT LUHET NDESHJA E MBETUR PELISTERI – VARDARI

kuPA 1

FITUESI DO TË KUALIFIKOHET NË GJYSMËFINALE TË KUPËS

 

Sot në stadiumin “TumbeKafe” në Manastir do të zhvillohet ndeshje e mbetur e çerekfinales së Kupës së Maqedonisë së Veriut  mes  Pelisterit dhe anëtarit të Ligës së dytë ekipi i Vardarit të Shkupit. Ndeshja e cila duhej të zhvillohet javën e kaluar u anulua si pasoj e kushteve të vështira  të stadiumit në Manastir  nga  reshjet atmosferike.

Kujtojmë se tre ekipet e kualifikuara në gjysmëfinale janë Struga Trim Lum, Makedonija Gj.P  dhe Sileksi,

Sfida Pelsiteri – Vardari, luhet sot me fillim në orën 13:00. / KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia