close
Top LajmeVendi

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të Liqenit të Tikveshit

lenta-stop-policija-5-230764-1

Një veturë me targa të Manastirit dhe trupi i një personi të ndjerë mashkull është gjetur mbrëmë në një rrugë anësore në afërsi të Liqenit të Tikveshit afër Kavadarit, njoftojnë nga Prokuroria.

“Për shkak të terrenit të vështirë për të deportuar , ekipet policore nga Kavadari dhe SPB Veles kanë kryer sot kontroll në vendin e ngjarjes njoftojnë nga Prokuroria.

Prokurori Publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Kavadar ka lëshuar urdhër për autopsi në trupin e të ndjerit për të përcaktuar shkaqet e vdekjes, si dhe për analizë të ADN-së që do të përcaktojë identitetin e tij”, thonë nga prokuroria.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia