close
Top LajmeVendi

GJERMANIA DHE BRITANIA E MADHE PRO BALLKANIT TË HAPUR

ballakni i hapur

TË GJASHTË SHTETET TI BASHKANGJITEN INICIATIVËS RAJONALE

 

Në prag të takimit dy ditor në kuader të nismës së Ballkanit të hapur që mbahet në Tiranë me 20-21 Dhjetor ka ardhur mbështetja nga Gjermania dhe Britania e Madhe. Londra dhe Berlini kanë bëre thirrje që të gjitha shtetet ballkanike të bëhen pjesë e kësaj nisme./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia